Evinizdeki Her Şeyi Akıllıca Yönetmenizi Sağlar

CoreSense teknolojisi sizin ve aile fertlerinizin konumlarını belirler.Bu sayede evinizi sizin konumunuza göre otomatik olarak yönetir.Evinizi sizin hayatınıza adapte eder.

Core Center

Core Center akıllı evinizin ana kontrol ünitesidir. Evdeki bütün cihazları tek merkezden mobil cihazlarla yönetmenizi sağlar.

Cihazlar

Sistemdeki bütün cihazlar Z-Wave kablosuz haberleşme teknolojisine sahiptir.Bu sayede ek kablolama ve işçilik maliyeti olmaz.

CoreSense

CoreSense teknolojisi sizin ve aile fertlerinin konumlarını tespit eder ve evinizi sizin hayatınıza adapte eder.

Mobil Kontrol

Sistemi tüm mobil cihazlarla yönetbilirsiniz. Bu sayede ister evde, ister dünyanın diğer ucunda olun evinize bağlanabilirsiniz.Genel ekranında evinizdeki cihazların özet durumlarını görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca sık kullanılan senaryoları bu ekrandan devreye alabilirsiniz.
Evinizdeki aydınlatma yüklerini ayrı ayrı açıp kapatabilir, dim edebilir,ve mevcut durumlarını görüntüleyebilirsiniz.
Evinizdeki ısıtma sistemindeki yüklerihedef sıcaklıklarını artırarak ya da azaltarak kontrol edebilir, mevcut durumlarını görüntüleyebilirsiniz.
Evinizdeki klimaları açıp kapatabilir,sezon değişikliklerinde modunu değiştirebilir,sıcaklıklarını artırıp azaltabilirsiniz.
Evinizdeki motorlu panjurları ya da perdeleri açıp kapatabilir ya da hareket ederken durdurabilirsiniz.Ayrıca her panjurun açık ya da kapalıolup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.
Core, evinizdeki güvenlik sistemiyle entegre olarak hem evin içinden hem de evin dışından sistemi yönetmenizi sağlar.Burada hem sistemi kurup devre dışı bırakabilir, hem de sistemdeki sensörlerin ve sistemin durumunu görüntüleyebilirsiniz.
Evinizdeki IP kameraları sisteme entegre edebilirsiniz. Bu sayede kameralarınızı hem evin içinden hem de evin dışından görüntüleyebilirsiniz.
Genel ekranında evinizdeki cihazların özet durumlarını görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca sık kullanılan senaryoları bu ekrandan devreye alabilirsiniz.

CoreSense ile Gerçek bir Akıllı Ev Deneyimi

CoreSense teknolojisi sizin ve aile fertlerinizin konumlarını belirler.Bu sayede evinizi sizin konumunuza göre otomatik olarak yönetir.Evinizi sizin hayatınıza adapte eder.

Core Akıllı Ev Sistemi Nasıl Çalışır