2016 Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 15 Mart 2016 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Akıllı ofis alanında Vodafone’un çözüm ortağı olarak biz de bu konferansta yerimizi alacağız. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nin bu yılki konuşmacıları arasında Google X Kurucusu Sebastian Thrun ve Financial Times’dan ekonomist, gazeteci ve yazar Tim Harford da var. Bununla birlikte Türk İş Dünyası Paneli’ne Vuslat Doğan Sabancı, Hakan Binbaşgil ve Canan M.

CORE, ISAF 2015 Fuarında

Core Akıllı Ev olarak 17–20 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISAF 2015 Smart Home Fuarı’na katıldık. Bu fuarda akıllı bina otomasyon sistemleri, bilgi teknolojileri güvenliği ve güvenlik sistemleri sektöründeki alıcı, satıcı, distribütör, entegratör ve son kullanıcı bir araya geldi. ISAF’a katılan 281 firmadan biri olarak, yeni ürün ve çözümlerimizi bayi ve ziyarteçilerimizle paylaştık.

Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde Neler Oldu

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 2016, Türkiye’nin ilk interaktif dijital senfonisiyle başladı. Tasarım danışmanlığını Arzu Kaprol’un, sanat yönetmenliğini Mercan Dede ve Ouchhh’un, hikâye anlatıcılığını ise Şebnem Ferah’ın üstlendiği, “Hayal kurmaya cüret et” temalı dijital senfoni, Borusan Quartet tarafından icra edildi.

2016 Yapı Fuarı’na sizleri de bekliyoruz

39. İstanbul Yapı Fuarı’nda yepyeni çözümlerimizi sizlerle paylaşacağımız için çok heyecanlıyız. 10 – 14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan fuarda 10. Salon 304 Numaralı Stand’da sizleri bekliyor olacağız.

CORE, Vodafone’un akıllı ofis alanında çözüm ortağı oldu.

 

14 Mayıs 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde Vodafone’un akıllı ofis çözüm ortağı olarak yer aldık. Dünyayı dijitalleştiren lider isimlerin Türkiye’de ilk kez buluştuğu Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü Dan Pfeiffer da konuşmacı olarak katıldı.